Historie Rodzinne |

Historie Rodzinne

 

 

Fotografia rodzinna jest dziedziną fotografii, którą kocham na równi z reportażami ślubnymi.

Możliwość spędzenia kilku chwil z całą paczką. Poznania wszystkich w kupie i każdego z osobna. Każda rodzina jest inna. Inne wychowanie, przyzwyczajenia, okazywanie uczuć. Nie ma identycznych rodzin.
I to najbardziej uwielbiam. Jestem obserwatorem. Mało co mi umyka, skupiam się na detalach dzięki którym pozostawiam sobie na pamiątkę wspomnienia jak i wyciągam z każdego takiego spotkania lekcję jak w przyszłości, może niedalekiej być dobrym ojcem i mężem. Zmysł obserwacji to niezwykła umiejętność.

Moi drodzy,

Scrollujcie w dół, oglądajcie, dajcie się wciągnąć.
Umówimy się na wspaniałą sesję. Nie dość, że będzie to coś nowego i rozrywkowego dla dzieci to jeszcze Wy, rodzice będziecie mogli trochę pobyć wspólnie i intymnie ze sobą.

Zapraszam !

Fotografia rodzinna Rzeszow129

Szalona rodzinka S. 

Takiej trójki łobuziaków (w dobrym znaczeniu) do teraz nie poznałem. No chłopaki rozbrajają system. Zajawka rowerowa na maksa. Najmłodsi odkapiają jak na kalce od najstarszego. Jak tak się z boku patrzy to po prostu szaleństwo. Strasznie zabawne dzieci i wspaniali rodzice. Pełni miłości i spokoju - bo do takiej trójki tylko spokój jest jedynym ratunkiem.

Zwariowana rodzinka G.

Ta rodzinka to mnie już konkretnie rozbroiła. Są tak zżyci ze sobą, tak się rozumieją i wspierają, że aż łezka w oku leci. Po tej sesji staliśmy się znajomymi. Po następnej przyjaciółmi. I od tamtej pory tak zostało. Właśnie takie momenty ukierunkowują mnie na tory fotograficzne. Możliwość poznawania mnóstwa osób, każdy jest inny - a moment w którym z klienta przechodzimy na przyjaciela jest czymś cudownym.

Fotografia rodzinna Rzeszow36
Fotografia rodzinna Rzeszow82

Sabrina  &  Minnie

Uwielbiam je ! Mała Mii po prostu mnie rozbrajała. Tyle pytań, zajawiona aparatem. Chciała wszystko podotykać, porobić zdjęcia - mała śmieszka. Takiej więzi między córką i matką jeszcze nigdy nie widziałem. Dwie przyjaciółki ! Dogadują się bez słów. Uwielbiam je.

Julia, Alex i mały Ludwig

Praktycznie moi sąsiedzi. Mieszkamy w tej samej wiosce, chodzimy tymi samymi ścieżkami. Przez wiele lat widywaliśmy się często jednak przechodziliśmy obok siebie jedynie witając się machnięciem ręki. W pewnym momencie los skierował ich na mnie. Urodził się Ludwig i zapragnęli mieć kilka ujęć na pamiątkę. Życie tak chciało, że mnie wynaleźli - na codzień nie chodzę z transparentem pokazującym, iż jestem fotografem ^.^ .

Fotografia rodzinna Rzeszow99
Fotografia rodzinna Rzeszow162

 

Julia & Sebastian

Cudowne rodzeństwo. Niezwykła więź. Wsparcie. Ramię w ramię !
Dali mi wiele radochy. Pokazali mi jak to wspaniale można żyć jako rodzeństwo. Ja niestety jako jedynak nie mogę za wiele powiedzieć, natomiast dali mi nadzieję, że każde rodzeństwo w pewnej fazie życia zaczyna bardziej się wspierać niż wojować ! Cudnie. 
Wspaniały moment.

Untitled-1A

Copyright 2019 Delight photography ; All Rights Reserved

“I don’t trust words. I trust pictures.”