Kilka słów o mnie | fotograf ślubny Podkarpacie - delightful moments

Jak się cieszę, że tu trafiliście !

Dowiecie się tu co nieco o mnie. Zapraszam do lektury, a gdyby było Wam za mało napiszcie do mnie, umówimy się na piwko, winko, herbatę i przy drugiej szklance opowiem Wam duużo więcej !

IMG_4605
milosc
IMG_4574

Z tej strony Maciej . Zajmuję się fotografią od kilkunastu lat. Przez pierwsze lata lubowałem się w fotografii krajobrazowej. Z każdego wyjazdu czy to w Polskę, czy za granicę przywoziłem setki, a później tysiące ujęć. Teraz tysiące ujęć przynoszę do swoich czterech ścian z Waszych ślubów, z Waszych najpiękniejszych chwil. Kocham to. Na prawdę. Móc być z Wami fizycznie i duchowo, widzieć wszystkie te piękne chwile i uwieczniać je na fotografiach, by później z radością w sercu wręczać Wam na pamiątkę, która mam nadzieję trwać będzie po wieki ! Tak jak śluby, uwielbiam rodzinę. Jeszcze swojej nie mam ( już od 2020 <3 ) jednak bardzo chciałbym tworząc rodzinę dać im ciepło takie samo jakie widzę u moich klientów. U Was ! Widzę to w Was i niezwykle mnie to cieszy.

Mieszkam to tu to tam . . . Trochę na Podkarpaciu, trochę na Śląsku i troszkę na Bawarii. Wszędzie mnie pełno ! Uwielbiam podróżować i przy tym dobrze zjeść, więc zaproście mnie do siebie i nakarmcie, a ja zostawię po sobie pamiątkę w postaci cudownej relacji !

Kilka punktów o tym co lubię,

- Jeść i podróżować, ale to już wiecie ze zdania powyżej,

- wygłupiać się i spędzać czas z moją narzeczoną,

- obiadki zarówno u mamy jak i przyszłej teściowej,

- góry, lasy i jeziora. Mam to cudowne szczęście, że z mojego mieszkania widzę wszystkie trzy cuda natury <3 - ten widok nigdy się nie nudzi,

- dobry kryminał, najbardziej polskie i skandynawskie książki,

- wszechobecna muzyka. W podróży słucham kultowych kawałków pomieszanych z Jazzem, podczas obróbki przygrywa mi Polski i zagraniczny Hip-Hop. Uznaję wszystkie gatunki, Disco też mnie nie opuszcza !

 

Nie lubię natomiast,

- żurku, normalnie mój organizm nie przyswaja tego dania,

- gdy jestem u rodziny i wchodzą tematy polityczne - nigdy nie wychodzi z tego nic dobrego,

- kiedy jestem zbyt długo sam w 4 ścianach,

- Kiedy potencjalny klient nagle urywa kontakt i nawet nie napisze, że rezygnuje z mojej usługi*


* Kochani, bardzo Wasz proszę, jeśli zaczniemy ze sobą pisać, podacie mi więcej danych i "obiecacie", że decyzję podejmiecie w przeciągu kilku godzin / dni, a później następuje długa cisza... zróbcie chociaż ten krok i napiszcie, że rezygnujecie bo znaleźliście innego fotografa, albo że jestem za drogi, za tani; nie mam tego i tamtego. Nie dość, że ułatwi mi to pracę to pomoże dodatkowo usprawnić moje pakiety, ceny itp.

Jeśli chcecie ze mną stworzyć wspólną historię napiszcie do mnie ! Chętnie Was poznam przy kawie lub na Skypie jeśli jesteście z daleka!

Do usłyszenia !

Maciej

Historie Ślubne

Historie Rodzinne

delightful

Indywidualne

Rodzeństwo

moments

Krajobrazy

Zwierzęta

Untitled-1A

Copyright 2019 Delight photography ; All Rights Reserved

“I don’t trust words. I trust pictures.”