Cześć !

IMG_4605
milosc
IMG_4574

Z tej strony Maciej . Zajmuję się fotografią od kilkunastu lat. Przez pierwsze lata lubowałem się w fotografii krajobrazowej. Z każdego wyjazdu czy to w Polskę, czy za granicę przywoziłem setki, a później tysiące ujęć. Teraz tysiące ujęć przynoszę do swoich czterech ścian z Waszych ślubów, z Waszych najpiękniejszych chwil. Kocham to. Na prawdę. Móc być z Wami fizycznie i duchowo, widzieć wszystkie te piękne chwile i uwieczniać je na fotografiach by później z radością w sercu wręczać je Wam na pamiątkę, która mam nadzieję trwać będzie po wieki ! Tak jak śluby, uwielbiam rodzinę. Jeszcze swojej nie mam ( już od 2020 <3 ) jednak bardzo chciałbym tworząc rodzinę dać im ciepło takie samo jakie widzę u moich klientów. U Was ! Widzę to w Was i niezwykle mnie to cieszy.

Mieszkam to tu to tam . . . Trochę na Podkarpaciu, trochę na Śląsku i troszkę na Bawarii. Wszędzie mnie pełno ! Uwielbiam podróżować i przy tym dobrze zjeść, więc zaproście mnie do siebie i nakarmcie, a ja zostawię po sobie pamiątkę w postaci cudownej relacji z Waszych uniesień !

Kilka punktów o tym co lubię,

- Jeść i podróżować, ale to już wiecie ze zdania powyżej,

- wygłupiać się i spędzać mnóstwo czasu z moją narzeczoną,

- obiadki zarówno u mamy jak i przyszłej teściowej,

- whisky z tatą, piwko z teściem

- góry, lasy i jeziora. Mam to cudowne szczęście, że z mojego mieszkania widzę wszystkie trzy cuda natury <3 - ten widok nigdy się nie nudzi,

- dobry kryminał, najbardziej polskie i skandynawskie utwory,

- wszechobecna muzyka. W podróży słucham kultowych kawałków pomieszanych z Jazzem, podczas obróbki przygrywa mi Polski i zagraniczny Hip-Hop. Uznaję wszystkie gatunki, w szczególności Disco !

 

Nie lubię natomiast,

- żurku, normalnie mój organizm nie przyswaja tego dania,

- gdy jestem u rodziny i wchodzą tematy polityczne - nigdy nie wychodzi z tego nic dobrego,

- wysokich cen paliw,

- kiedy jestem zbyt długo sam w 4 ścianach,

- jak nie wiem co mam z sobą robić, gdy mam dużo czasu. Męczące to...

Jeśli chcecie ze mną stworzyć wspólną historię napiszcie coś do mnie ! Chętnie Was poznam przy kawie lub na Skypie jeśli jesteście z daleka!

Do usłyszenia !

Maciej

Historie Ślubne

Historie Rodzinne

delightful

Indywidualne

Rodzeństwo

moments

Krajobrazy

Zwierzęta

Untitled-1A

Copyright 2018 Delight photography ; All Rights Reserved

“I don’t trust words. I trust pictures.”