Historie |

Historie

Wasze Historie . Moje Historie

Znaleliście się tutaj nie z byle powodu. Zakładam, że stoicie przed wyborem fotografa, który uwieczni to co dla Was najważniejsze. Dla jednych będzie to sesja dziecięca, chrzciny, komunia i te wszystkie inne reportaże związane z rodziną. Dla innych natomiast może to być sesja indywidualna, wizerunkowa i/lub fotografia, którą uwielbiam najbardziej , czyli fotografia ślubna. Przeszukujecie internet w poszukiwaniu fotografa, który będzie do Was trafiał, będzie nadawał na tych samych falach i Wy moi drodzy, będziecie czuli się z nim jak w niebie (może trochę przesadzam, chociaż zdarzają się takie sytuacje - bardzo na plus - ale powiedzmy, że współpraca będzie owocna i przyjacielska). Jeżeli znaleźliście takiego fotografa i przypadkiem jestem nim Ja, skaczę w tym momencie z radości i nie mogę doczekać się naszego spotkania!

Mam nadzieję, że przebrnęliście już przez informację o mnie, jeśli nie - odsyłam Was wpierw do sekcji w której napisałem kilka słów o mnie . Serio, poczytajcie te kilka zdań, a nóż, widelec "zaiskrzy" !

Okej, poznaliście mnie - wiecie już, że żurek to jedyna potrawa, której mój żołądek nie przyjmuje. Ciesze się, że mamy to za sobą. Mogę Was teraz śmiało zaprosić dalej, do zbioru moich myśli, patrzenia i interpretacji sytuacji. Znajdziecie tutaj historie ślubne, reportaże okolicznościowe, sesje indywidualne, fotografię rodzinną i krajobrazową. Będzie też mnóstwo zdjęć różnych zwierząt, bo równie mocno kocham zwierzaki jak fotografię, więc będzie tego trochę.

Zapoznacie się również z moją techniką i sposobem obróbki. Oczywiście w dalszym ciągu pracuję nad sobą i co rusz się uczę. Natomiast staram się być sobą i wplatać siebie gdzie tylko mogę. Nie chcę kopiować tocia w tocię moich autorytetów czy nowych trendów w świecie fotografii. Jestem i pozostanę sobą. Chyba się rozpisałem za bardzo. Zajrzeliście tu po to, żeby oglądać zdjęcia, a nie oglądać literki.

Serdecznie Was zapraszam !

fotografia slubna plenerowa57
MK_31234[1]
MK_34061
Hochzeit fotograf Starnberg 2019
reportaz slubny Rzeszow40
IMG_0330